מטיילת סולו: יעדים מומלצים לנשים שאוהבות לטייל לבד

מתכננת לטוס לבד להודו? ובכן, המדריך הבא הוא בדיוק בשבילך. במדריך זה נציג בפנייך את היעדים המובילים והבטוחים ביותר בעבור נשים שמחליטות לצאת למסע – ולנצל אותו עד תום.

טיול לבד בהודו: מהם היעדים המומלצים לטיול נשים?

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר נשים מחליטות לטוס לבד להודו, מתוך הבנה כי מדובר במדינת ענק המאפשרת גם לנשים לקבל חוויה רוחנית ומסעירה באופן בטוח. למרות שלא מעט דיווחים בתקשורת הרתיעו נשים מלהגיע לבד, חשוב להבין כי הודו עוברת שינויים משמעותיים בכל הקשור ליחס לנשים ולכן ניתן להבחין בלא מעט מטיילות מישראל כמו גם מהעולם שבוחרות להגיע דווקא להודו. אם את מתכננת לטוס בקרוב, אלו היעדים המומלצים בעבורך:

גואה

מאז שנות ה90 גואה נחשבת לאחד היעדים האוהבים ביותר על ישראלים, לא מעט בשל החופים אך גם המסיבות והאווירה האותנטית. גואה עברה פיתוח משמעותי בעשור האחרון שמתבטא בסלילת כבישים כמו גם הקמה של מלונות וגסטאהוסים ברמה גבוהה מאוד, לצד הקמה של תחנת משטרה אשר מפטרלת באופן קבוע באזור. אם את חולמת על חופשת בטן גב זולה, גואה היא ללא ספק היעד בשבילך. נוסף לכך, בגואה פועל בית חב"ד וכן מתגוררים באזור עשרות ישראלים שמעניקים תחושה של ביתיות, גם בקצה השני של העולם. מדובר ביעד מושלם ומומלץ אך יש לקחת בחשבון כי לא מדובר ביעד זול אך גם זאת ביחס לתאילנד – מדובר בתמורה מלאה למחיר, מאחר ומדובר ב"תאילנד הזולה" בעיני רבים.

מטיילת סולו: יעדים מומלצים לנשים שאוהבות לטייל לבד

פושקר

במרכז הודו ממוקמת פושקר שנחשבת לגן עדן בעבור חובבי קניות אך גם כאלו אשר מחזיקים רוחניות. בפושקר תוכלי למצוא שוק עצום המציע בגדים, נעליים, תיקים וכן אביזרים בעלות כספית זניחה כמו גם שפע של פעילויות רוחניות הכוללות בין היתר יוגה, מדיטיציה וכן שיעורים אותם מעבירים מיטב המרצים מהעולם כמו גם מישראל שמעבירים סדנאות לתיריים מכל רחבי העולם. מאחר ומדובר בעיר קדושה, מומלץ להיערך מראש מבחינת הביגוד כמו גם לבחון לגבי מלונות חדשים שנפתחו באזור ומאפשרים לך לקבל חווית שהייה נעימה אבל גם בטוחה מאוד.

רישיקיש

מכונה "עיר החכמים" ע"י המקומיים ולא בכדי. מדובר בעיר קדושה לדת ההינדו בשל נהר הגנגס שבו מתבצעים טקסים רבים כמו גם מקדשים עוצרי נשימה שנשמרו במשך מאות שנים ועדיין פעילים. צפון הודו נחשבת ליעד חובה בעבור כל מטייל בהודו ובוודאי בעבור נשים, ולכן אם את מחפשת מקום בו תוכלי להתחבר לעצמך כמו גם להכיר תיירים וישראלים מכל רחבי העולם.

דרמסללה

דרמסללה נחשבת למעוז הישראלים, ולא בכדי. מדובר בכפר המחולק לשלושה אזורים ובו שוהים רבבות של ישראלים שהקימו חנויות כמו גם מסעדות שמגישות אוכל ישראלי אותנטי לצד אוכל הודי. בדרמסללה תוכלי לקחת חלק בסדנאות כמו סדנת מקרמה כמו גם להשתתף בפעילויות של בית חב"ד שנחשב למוקד עלייה לרגל כמו גם הבית הישראלי שבו ניתן להאזין להרצאות כמו גם לקחת חלק בפעילויות משותפות. המקומיים ידועים בהכנסת האורחים המצוינת שלהם ומעבר לכך מדובר ביעד זול – טיול של שלושה שבועות יעלה באזור ה 2,500 ₪, ועל כן מדובר ביעד מושלם לנשים שמחפשות גם חוויה כיפית וגם בעלת נופך ישראלי, בלב לבה של צפון הודו.

לסיכום, הודו מאפשרת לך להתחבר לאני הפנימי שלך אך גם לצאת לחוויה בלתי נשכחת. אל תחששי ליצור קשרים ולאתר את הישראלים, כך שתוכלי להרגיש בטוחה – ובעיקר בעלת יכולת לנצל את השהות לטובת יצירת חוויה בלתי נשכחת.

נגישות
גלילה לראש העמוד