עין הרע: עולם התכשיטים אימץ את העין הרואה – וזה לא הולך לשום מקום

אחד הטרנדים החמים של עולם התכשיטים הוא ללא ספק עין הרע. כיצד תוכלו לשלב את התכשיט ביום יום או לקראת אירוע חשוב? על כך – בסקירה הבאה.

עין הרע: חלק בלתי נפרד מהגנה (וסטייל)

טרנדים באים והולכים, אולם טרנד אשר הגיע כדי להישאר הוא ללא ספק תכשיט המעוצב בסגנון של עין הרע. מדובר בטרנד חזק שהופיע לא רק כאן בישראל אלא על המסלולים של בתי האופנה הגדולים בעולם. למעשה, עוד בשנת 2014 בית האופנה קנזו שנחשב לאחד מבתי האופנה המובילים בעולם התחיל לשלב את העין במגוון פריטים, ומאז – היסטוריה. למעשה, אם עד לפני מספר שנים רכישה של תכשיטי עין הרואה היו שמורים בעיקר לתיירים ביוון או לאנשים עם כיס עמוק שיכולים להשקיע לא מעט כסף, כיום ניתן בהחלט להשיג מוצר כזה בחנות תכשיטים כמו תכשיטי חביב, ובכך לשדרג את ארון התכשיטים עם פריט קלאסי אך גם טרנדי שלא עתיד לעזוב אלא להפך.

כיצד לשלב את התכשיט במלתחה?

כידוע, תכשיטים מהווים חלק בלתי נפרד מהלוק של כל אחד ואחת מאיתנו. בשונה מתכשיטים קלאסיים, תכשיט עין הוא תכשיט לרוב דומיננטי ועל כן רכישה של תכשיט עין צריך להתבצע תוך שימת דגש על בחירה בצבעים בהירים אשר ישתלבו בצורה מושלמת עם כל לוק. אולם, אם אתם מתכננים לענוד תכשיט עם אמירה, מומלץ בהחלט לבצע רכישה של תכשיט עין עם צבע כחול בולט שמקפיץ את הלוק וגם מספק הגנה רוחנית, כפי שהמיסטיקה קבעה עוד בימי האימפריה המצרית. למרות שרבים נוטים לחשוב כי הגנה מעין הרע היא במקור מיוון, תתפלאו לדעת כי השורשים של התכשיט נעוצים עמוק במצרים כמו גם במזרח. המזרח התיכון אימץ בחום את הטרנד בעקבות החשיבות של הגנה רוחנית המתבצעת באמצעות עין הרע לצד חמסות, ועל כן מדובר בפריט שגם ניתן לנצל אותו לטובת יצירה של מראה שיקי וגם לטובת הגנה מפני עין הרע, בין אם אתם מאמינים בכך או לא.

עין הרע: עולם התכשיטים אימץ את העין הרואה - וזה לא הולך לשום מקום

שפע רחב של אפשרויות לבחירה

כאמור, מאז שנת 2014 הטרנד של עין מלווה את עולם האופנה ואת המלתחה של כל אחד ואחת מאיתנו. אין ספק כי מדובר בתכשיט בעל אמירה, ועל כן חנויות התכשיטים כמו חנות תכשיטי חביב מאפשרת לכם לבצע רכישה של תכשיט המעוצב בסגנון בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על מגוון עצום לבחירה, בין אם מדובר בשרשרת עם עין, עגילים, צמידים ועוד. אם אתם מחפשים פריט בעל אמירה שאותו תוכלו לשלב לקראת אירוע, רצוי לבחור בשרשרת שתספק לכם לא רק מענה מדויק מבחינת הסטייל אלא גם תמשוך את כל העיניים אליכם – כפי שניתן להבחין אצל לא מעט כוכבות רשת שהחליטו לאמץ בחום את הטרנד הן בזמן חופשה וכמובן לקראת אירוע.

לסיכום, עולם התכשיטים אימץ בחום את טרנד העין הרואה – ועדות לכך ניתן להבחין בקולקציות החדשות שמשלבות כמעט תמיד את אלמנט העין, בתצורות שונות. החדשות הטובות הן שניתן לבצע את הרכישה של התכשיט במחיר נגיש ומבלי לקרוע את הכיס, אולם על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את הכסף בחוכמה (בין אם מדובר בתכשיט בעבורכם או כמתנה) רצוי לבצע את הרכישה אצל חנות מקצועית המספקת לכם גם אחריות מלאה וכן אחריות מלאה, כל זאת מתוך מטרה כי גם אתם תוכלו לאמץ בחום את הטרנד ששומר עליכם מפני עין הרע, כמו גם משדרג את הלוק.

נגישות
גלילה לראש העמוד