פורים חוגגים פעמיים בשנה!

חג HALOWEEN הוא אמנם לא חג יהודי, אבל לחלוטין מהווה סיבה למסיבה!  לא מעט מקומות בארץ מתכוננים לקראת ליל כל הקדושים בהפקות גדולות ומסיבות עשירות בתחפושות ושלל אלמנטים ברוח החג. איך תתארגנו לקראת מסיבת האלווין? כל התשובות בכתבה שלפניכן:

מסיבות האלווין

מה זה בכלל ליל כל הקדושים?

ליל כל הקדושים או האלווין, טמון במורשת הקלטית (למרות שיש מי שטוענים שזהו חג נוצרי), אך במאה ה-21 התפשט בכל העולם, כך שנהוג לחגוג אותו בארצות שונות. החג המקביל בארץ, הוא חג הפורים, שכן בשניהם נהוג להתחפש במגוון רחב של תחפושות מקוריות ויצירתיות (למרות שבהאלווין מתחפשים בדרך כלל לדמויות מפחידות). אחד ממנהגי החג הוא "תעלול או ממתק", המאופיין בילדים שפוקדים את בתי האזרחים, דופקים על הדלתות ואומרים "תעלול או ממתק", כך שאם הדייר אינו מעניק להם ממתק, הרי שהוא גזר על עצמו תעלול (זריקת ביצים על הבית). מלבד זאת, בתי התושבים בארצות הברית, בריטניה וקנדה, מעוטרים אף הם בהתאם לאלמנטים שונים של החג, לרבות קישוטים מסרטי אימה ודלעת בעיצובים שונים.

איך להתכונן להאלווין?

ישנן מסיבות ברוח ליל כל הקדושים בכל הארץ, שם נדרש מהמשתתפים להגיע במיטב התחפושות, בין אם מפחידות ובין אם לא. אם אתן מתכננות לצאת לחגיגת האלווין, זה בדיוק הזמן להזמין תחפושת ייחודית מאתר איביי בעברית, כך שלא רק שתוכלו לרכוש תחפושת במחירים זולים, היא אף תשמש אתכן לפורים שחל 4 חודשים לערך אחרי ליל כל הקדושים. תוכלו להתחפש למכשפות, ערפדיות, רוחות רפאים, ליצניות מפחידות, דמויות מוכרות מסרטי אימה ועוד. כדאי לשוטט ברחבי האתר ולחפש את התחפושת האידיאלית ביותר עבורכן, זו שתשמש אתכן גם למסיבות ליל כל הקדושים וגם לחג הפורים, כי מי אמר שאי אפשר לחגוג את פורים פעמיים בשנה?

מסיבות בארץ

רוב המסיבות ברוח ליל כל הקדושים נערכות במרכז הארץ, בדגש על תל אביב. כמו כן, המסיבות הללו נערכות ביום רביעי, 31.10.2018.

באברהם הוסטל, שנמצא בלבונטין 21, תוכלו ליהנות מחגיגה מדליקה הכוללת ציורי גוף ומבצעים על השתייה החריפה. הכניסה חופשית החל מהשעה 19:00 בערב. גם בדרמה, ברחוב נחלת בנימין 52, נערכת מסיבה ייחודית, בה יופיעו הצמד האלקטרוני פליידד. למסיבה רצוי להגיע בתחפושת ברוח ההאלווין, משום שזו הולכת להיות מסיבה מפחידה וייחודית. ניתן להגיע החל מהשעה 22:00. אם לא די בכך, גם יפו מצטרפת לחגיגה! בקן הקוקייה, רח' נועם 3, תיערך מסיבה חגיגית ומפחידה במיוחד, שם יחכו לכם עמדות קעקועים (זמניים כמובן) ומגוון רחב של אלכוהול. מלבד זאת, כדאי לחפש אחר מסיבות באזור מגוריכן, וודאי תוכלו למצוא מקומות מקומיים שעורכים מסיבות באווירת החג.

איפה עוד כדאי לבלות את החג? ובכן, תוכלו ללכת לחדרי בריחה מפחידים, מבוכי אימה כדוגמת "נייטמר" או שאפילו תוכלו לארגן בביתכן מסיבת האלווין לכל החברים!

 

לא משנה איך תבחרו לציין את ליל כל הקדושים, בין אם תצאו למסיבה או תארגנו ערב סרטים מפחידים בביתכם, כך או כך, אל תפספסו את ההזדמנות לחגוג וליהנות מתחפושות ייחודיות פעמיים בשנה!

נגישות
גלילה לראש העמוד