מתנה לבן הזוג: רעיונות למתנות מושלמות!

כולנו מכירות את הרגע הזה שבו אנחנו צריכות להפעיל קצת מחשבה ולמצוא מתנה מקורית לבן הזוג, בין אם לקראת יום האהבה, יום הולדת או אפילו יום הנישואין. אבל איך אפשר להתעלות על השנים הקודמות ולהעניק מתנה מיוחדת ומקורית? ובכן – ריכזנו בעבורך כמה מתנות מושלמות שכדאי לקחת בחשבון. אז, שנתחיל?

מה זה יפה מבחוץ, וטעים מבפנים?

מגש פירות מפנק הוא ללא ספק מתנה שיכולה לשמח את בן זוגך, ולו כי לרוב מדובר במתנה שנשלחת עם שליח ישירות למקום שבו הוא נמצא (במשרד, בבית וכו') – מה שמחזק את אלמנט ההפתעה. את יכולה לפנק בפלטת פירות, מגש פירות מרהיב או אפילו סושי העשוי כולו משוקולד ו… פירות! לא משנה מה תבחרי, זו מתנה נהדרת שיכולה להיות נקודת פתיחה ליום משמח ומיוחד.

נוצרים זיכרונות

נדמה כי כיום אף אחד אינו שומר תמונות באלבומים, למעט אלבומי חתונה. ובכן, מדוע שלא תאספי תמונות זוגיות מהעבר, תמונות שמשקפות חוויות בלתי נשכחות, ותאגדי את כולן לאלבום תמונות מעוצב וייחודי? טוב לדעת שכיום ניתן ליצור אלבום באופן עצמאי, בין אם בעבודת יד ובין באמצעות עיצוב דיגיטלי באתרים ייעודיים (האלבום נשלח לאחר מכן בדואר). כך או כך, מדובר במתנה סנטימנטלית ומרגשת, וזה בהחלט יתרון!

מתנה לבן זוג שעונה על הצורך

לפנק, לפנק ולהתפנק!

אם את רוצה לפנק את בן הזוג, להעניק לו חוויה מרגיעה ומהנה, ובו בזמן להתפנק גם בעצמך, הרי ששובר זוגי לספא מהווה מתנה אידיאלית בעבורך. מכוני הספא שוכנים לרוב בבתי המלון, למרות שבהחלט ניתן למצוא גם מכוני ספא פרטיים. כדאי לרכוש כרטיס שמקנה עיסוי של 45 דקות לפחות, כניסה למתקני הספא וארוחת בוקר/ערב. כמו כן, מוטב לברר מבעוד מועד אילו מתקנים קיימים במקום, ולו כדי שלא תגלי רק לאחר הקנייה, שבמקום קיימת סאונה בלבד.

טיפ: העדיפי לנסוע לבתי המלון בים המלח, משום שבדרך כלל הספא במקומות הללו מכיל בריכות מלח ומתקנים ייחודיים שונים. והמחיר? יהיה די זהה למחיר כניסה לספא במרכז הארץ.

סיור קולינרי

אין דבר יותר קסום מסיורים קולינריים שמתקיימים בשווקים, ולמרות שלא מדובר במתנה פיזית, זו בהחלט מתנה מיוחדת ומקורית. בין אם תבחרו בסיור בשוק מחנה יהודה או בין אם זה יהיה שוק לוינסקי – אין ספק שההנאה מובטחת.

מתנה שעונה על הצורך

אם את מחפשת מתנה שימושית, כזו שתשמש את בן זוגך לאורך זמן, מוטב יהיה להבין מהו הצורך שלו ואילו פריטים נחוצים לו. לאחר שתגלי מהם המוצרים האידיאליים ביותר מבחינתו, תוכלי לרכוש אותם עבורו. אגב, כדאי לנסות ולהבין זאת מבלי לשאול אותו באופן ישיר (אפקט ההפתעה אמרנו, לא?).

לא קל לרכוש מתנה לבן הזוג ולהפתיע בכל שנה מחדש, ועם זאת ניכר כי ישנו היצע די מגוון של מתנות, שחלקן כלל לא חומריות אלא מוגדרות כחוויות (כמו סיור קולינרי או ספא). בחרי את המתנה האידיאלית ביותר, ואל תשכחי כמובן, לכתוב ברכה עם מילים מרגשות מהלב.

נגישות
גלילה לראש העמוד