לזוגות רומנטיים: איך מתכננים טיול זוגי באירופה?

מתכננים חופשה זוגית בקרוב? ובכן, בדיוק לשם כך החלטנו להציג לכם את מיטב הטיפים לצורך תכנון טיול זוגי באירופה אשר ייחרט היטב בזיכרונכם, ואולי אפילו ייפתח בעבורכם פתח להזדמנויות חדשות מעבר לרק טיול – כפי שנסביר כעת.

חולמים על טיול רומנטי באירופה? כך תעשו זאת

כל זוג צריך לקחת זמן לעצמו, בייחוד לאחר תקופה מורכבת כמו עכשיו. למעשה, אירופה מהווה את היעד המועדף על זוגות רבים, הן בשל מגוון האתרים והמקומות בהם ניתן לבקר כמו גם הטיסה הזולה והקצרה יחסית. עם זאת, חשוב להבין כי מאחר ומדובר ביעד מבוקש מאוד לטיולים המחירים יכולים להרקיע שחקים, ולכן בזמן תכנון טיול חשוב קודם כל לבצע סריקה דרך אתרי מדרג מתמחים אשר מעדכנים אתכם בכל עת לגבי מחירי הטיסות. יש אפילו אתרים המעדכנים לגבי ירידות מחיר, ולכן אם תהיו עם אצבע על הדופק תוכלו בהחלט להוזיל את עלויות הטיסה בעשרות אחוזים. נוסף לכך, מומלץ לבצע סקר שוק לגבי מלונות כמו גם אופציה לדירות אותן ניתן להשכיר במגוון יעדים חמים באירופה. מדובר באופציה מועדפת על זוגות רבים, הן בשל המחיר המוזל אותו ניתן לקבל אך גם בשל החוויה האותנטית אותה ניתן לקבל. על כן, הצעדים הראשונים בדרך לתכנון החופשה כוללים השוואת מחירים בין מלונות, דירות וטיסות, כך שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר בדרך לחופשה.

מתכננים לבקר בפורטוגל? יש משהו שאתם צריכים לדעת

פורטוגל הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים המובילים באירופה בעבור טיולים, הן בשל הפיתוח האזורי והן בשל אתרי תרבות, חופי ים, מוזיאונים וכן מסעדות מצוינות. בדקו לגבי הוצאת דרכון פורטוגלי לבן זוג, וזאת בשל חוק אשר עבר לפני מספר שנים ובמסגרתו יהודים אשר הוכיחו כי הם אנוסי ספרד ופורטוגל יכולים לקבל בהליך מזורז ומקל דרכון. באמצעות בדיקת הזכאות תוכלו לברר בעבורכם ובעבור בן הזוג האם אכן ניתן להתחיל בתהליך,  ובמידה וכן תוך שנה וחצי עד שנתיים תוכלו להחזיק בדרכון פורטוגלי המקנה לכם בין היתר אפשרות לטייל בכל רחבי אירופה באופן חופשי, כמו גם כניסה לארה"ב ואוסטרליה ללא צורך בהוצאת ויזה.

לזוגות רומנטיים איך מתכננים טיול זוגי באירופה

תכנון טיול זוגי באמצעות קבוצות ייעודית

דרך מצוינת לתכנן את הטיול הזוגי שלכם יכולה להתבצע באמצעות קבוצות ייעודיות ברשתות החברתיות. בקבוצות תוכלו לקבל המלצות קונקרטיות לגבי אטרקציות, מסעדות, מקומות בילוי ועוד, כל זאת בהתבסס על ניסיונם של זוגות אחרים אשר ביקרו ביבשת כמו גם במדינות אהודות במיוחד על זוגות: פורטוגל, צרפת, אנגליה, בלגיה, שווייץ ובשנה האחרונה גם ארצות מזרח אירופה הזוכות לביקוש אדיר מצד הישראלים מגלים מדינות וערים נוספות לצורך טיול זוגי רומנטי ובלתי נשכח, לטובת זמן איכות אמתי וכנה האחד עם השנייה.

נגישות
גלילה לראש העמוד