קצת השראה: כך הכרתי את בעלי בהייטק

מי שאומר שכדי להסתדר בחיים צריך לעבוד בהייטק, צודק. מי שעובד בתחום ייהנה ממגוון יתרונות. בהייטק אפשר לעבוד מכול מקום, המשכורות גבוהות, התנאים מעולים, ובכלל עבודה כזאת משפרת את איכות החיים באופן פנומנאלי! ובכול זאת, לא הרבה יודעים כי גם חיי האהבה צומחים בהייטק, בעוד שאני עצמי הכרתי את בעלי במקום העבודה.

אז כיצד הכול התחיל?

לפני 10 שנים הייתי בחורה סקרנית שחקרה ועשתה כל דבר "עד הסוף". כבר בתיכון הוגדרתי כמי שיש לה את הסיכויים הגבוהים ביותר לכבוש את העולם. בצבא הייתי מפקדת קשוחה שאף שנעקצה על ידי דבורה במדבר הרותח, לא הסגירה את כאבה בזמן שהעמידה את חייליה ל'הקשב' מתוח. את הלימודים באוניברסיטה סיימתי כצפוי בהצטיינות יתרה, זאת למורת רוחה של אחותי הקנאית שצקצקה בחמת מיאוס, כאשר שבתי ובידי תעודת התואר הראשון.

עם השנים ועם לימודי התואר השני בתחום התוכנה, עברתי לביצה התל אביבית, שם התחלתי לשלוח קורות חיים לכל דורש – מה שלא הוביל ליותר מידי תוצאות. מהר מאד מצאתי עצמי עוסקת במכירות טלפוניות, דבר שמעורר בי עד היום תחושת תיעוב עצמי מרגעי החיוג המשפילים.

השינוי המיוחל והאמיתי הגיע כאשר פניתי אל חברת ההשמה dialog שמקנה חיפוש יעיל של משרות הייטק. ואכן, באמצעות שיפוץ של קורות החיים שלי, וקצת יוזמה – מצאתי את משרת ההייטק הנחשקת! התנאים היו מעולים, וכללו עבודה במשרדים מעוצבים עם חדר אוכל מלא נשנושים, הפסקות ארוכות, חיות מחמד שיכלנו לקחת איתנו למשרד, כמו גם מסיבות אינספור, מתנות ואפילו חדר כושר פרטי.

"אז איך פגשת את זה שעתיד להיות האחד?" אתן בוודאי שואלות…

הרגע בו פגשתי את אהוב ליבי, היה לא צפוי. למעשה, לא התכוננתי איליו בכלל! משום שבדיוק שחל הקשר הראשוני עם מר בחור, יצאתי משיעור יוגה שעל גופי בגד מרוט ושיערי סתור. בעודי מקפלת את המזרון ואת איבריי המתוחים, חשתי במבט סוקר שהגיע מפינת האולם. עקב יכולתי (ממש כמו זיקית) לראות את מי שנמצא מלפני מצדדי ומעליי – הבחנתי בצללית של גבר חטוב ונאה.

איך פגשתי את האחד בהייטק

עם מבטיו שנשיאו אליי ואל מגבת מטבח משובצת וקטנה שהביא עמו, הבנתי שאת ההזדמנות הזאת לא כדאי לפספס, ובאמצעות בטחון עצמי של זאת שטורפת את העולם – פניתי איליו כדי לקבל הכוונה אל מסעדה טובה בה אפשר לאכול ארוחת בוקר.

החתיך, חייך וסיפר לי על מקום נפלא באזור, תוך שהוא מכווין אותי בתנועות ידיים שריריות אל המקום. לבסוף הוסיף "אם לא תמצאי את המסעדה, תתקשרי אליי ואני אגיד לך איך מגיעים. ואולי גם אצטרף!" מיותר לציין שכבר באותו הרגע הוא הוזמן לארוחה ומכאן הכול כבר היסטוריה.

בקיצור, אם את רווקה תל אביבית שחובבת גברים שמתרגלים יוגה ונושאים מגבת מטבח קטנה לשיעור – בואי להייטק! גם אם הניסיון הטכנולוגי שלך מתחיל ונגמר בהפעלת מייבש השיער. כאן יש חתיכים, תנאים טובים ומטבח עמוס לעייפה.

נגישות
גלילה לראש העמוד