עם מחליק שיער וקצת מוטיבציה: תסרוקות שתוכלי לעצב בעצמך

אם בעבר נדרשנו להגיע לספר, כיום באמצעות מחליק שיער ומיומנות אותה ניתן לרכוש בקלות ניתן לעצב תסרוקת מרשימה במינימום מאמץ. במדריך נציג בפנייך שלוש תסרוקות נהדרות אותן תוכלי לתרגל בבית, ולגרוף לא מעט מחמאות.

תסרוקת מרשימה עם מחליק שיער: הצעות למתחילות

לאור הפיתוח המואץ של מחליקי שיער איכותיים, ניתן לראות כיצד הטכניקה של תסרוקת הפכה להיות פשוטה יותר מאי פעם, ולכן גם את יכולה לעצב בעצמך בבית תסרוקת מהממת, במינימום מאמץ. המרכיב החשוב והחשוב ביותר הוא ללא ספק האיכות של מחליק השיער, ולכן בחרי מחליק שיער איכותי שיחזיק להרבה זמן. בכדי שתוכלי לבחור את המחליק הטוב והאיכותי ביותר, מומלץ לבצע סריקה ברשת וכן לקבל המלצות מחברות אשר רכשו מחליק, כך שתוכלי להיות בטוחה כי את משקיעה את כספך בחוכמה. חלק מהותי אותו יש לבדוק בתהליך הרכישה הוא בידוד החום, וזאת לאור העובדה כי עבודה לא נכונה עם המחליק עלולה להוביל לכוויות. עבודה נכונה עם מחליק מהווה את הבסיס לתסרוקת, ועל כן שימי לב כי ויסות החום של המחליק הוא נוח, וכי קיים מבודד המונע את המגע של המחליק עם העור. לאחר שביצעת את הרכישה, זה הזמן לאסוף את המוטיבציה שלך ולתרגל תסרוקות. בכדי להקל עלייך, להלן שלוש הצעות קלות לביצוע:

מראה שיער גלי

חלקי את השיער לשלוש קבוצות. מומלץ לתת כמה מכות של חום קטנות, ולאחר מכן לסובב את קבוצת השיער על המחליק בזווית של 45 מעלות כלפי חוץ. שימי לב כי את לא לוקחת יותר מדי קצוות שיער, וכי את מקפידה שלא להשאיר את המחליק יותר מחצי דקה. בכדי לשמור על השיער, הקפידי להשתמש בסרום לפני ובכדי לשמור על המראה הגלי התיזי ספריי, כך שהמראה הגלי יישמר באופן הטוב ביותר.

עם מחליק שיער וקצת מוטיבציה תסרוקות שתוכלי לעצב בעצמך

קוקו גבוה חלק

לטובת התסרוקת, יש לחלק את השיער לארבע קצוות של שיער, ולהעביר את המחליק על כל קבוצה עד שהשיער מוחלק לחלוטין. בשלב הבא באמצעות מברשת עבה הרימי את השיער למעלה, והחזיקי היטב את השיער בצורת מתיחה. בשלב הבא הברישי את השיער בשנית ולאחר מכן השתמשי בגומייה עבה כדי לאסוף אותו. כדי לגרום לקוקו להיראות כחלק טבעי מהשיער, השתמשי בחלק קטן מהשיער ולפפי אותו מהחלק האחורי של הקוקו, וסגרי אותו באמצעות סיכות סבתא. אם ישנם שוונצים, ניתן להשתמש במברשת שיניים שאין לך בה שימוש, ובאמצעות ספריי להחליק את הקצוות.

תסרוקת רטרו

באמצעות מסרק דק ניתן ליצור שביל מדויק הנוטה הצידה. לאחר מכן קחי את המחליק ועצרי איתו במספר נקודות בשיער, עד לקבלת מראה גלי. כדי להעניק נפח, סרקי את השיער מהחלק הפנימי שלו לחיצוני, והדקי את הקצוות עם סיכות.

נגישות
גלילה לראש העמוד