עצמאית ויצירתית: כל מה שחשוב שתדעי לפני שאת מקימה אתר עסקי

אם כבר יש לך עסק משלך, את בטח יודעת כמה אתגרים כרוכים בכך וסביר להניח שכבר למדת להתנהל מול ספקים, עובדים ומשכורות שיש לשלם להם, רשויות המס בהנהלת החשבונות ועוד לא מעט משימות שיש לעשות במהלך שגרת היומיום העסקית. אם יש משימה אחת שלעולם לא נגמרת, היא ככל הנראה משימת השיווק והיא חובה מאין כמוה. זוהי למעשה הדרך היחידה להגדיל את מאגר הלקוחות שלך וכך גם את שורת הרווח. אם חשבת לאחרונה לעשות את זה דרך הקמת אתר, דעי קודם כל שמדובר בצעד חשוב והכרחי לפעמים. עם זאת, חשוב לדעת לעשות אותו כמו שצריך. הנה כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאת יוצאת לדרך.

אפיון אתר לעיצוב מושלם

אם את לא יודעת לבנות אתרים בעצמך, רוב הסיכויים שתבחרי במישהו שיעשה זאת עבורך. אם תבחרי במישהו עם פחות ניסיון במטרה לחסוך זה בסדר גמור, אבל חשוב לוודא שהוא עושה אפיון מקיף ויסודי. מה זה אפיון בעצם? זה השרטוט המילולי של כל התכנים באתר שלך כמו גם החלקים הוויזואליים שלו, בעצם תכנית עבודה שאומרת איך ייראה האתר בסופו של דבר. נתונים שהתקבלו על ידי ספק אינטרנט ITC מראים לצורך העניין, כי אתרים איכותיים המדורגים במקום טוב בחיפושים הם כאלו שנבנו לאחר אפיון מקיף ומקצועי. לאחר האפיון ולפני תחילת הבנייה של האתר, חשוב שתגידי את דעתך ותתני את הזווית שלך להצעה שקיבלת.

עצמאית ויצירתית- כל מה שחשוב שתדעי לפני שאת מקימה אתר עסקי

דומיין ושירותי אחסון

חשוב לזכור לאחר שחישבת את ההוצאות על בניית האתר, כי ישנן הוצאות נלוות של דומיין שהוא בעצם הכתובת של האתר (חשוב שיהיה קליט וזכיר) וגם של שירותי אחסון, כלומר השרתים שבעצם מאחסנים את כל המידע שמרכיב את האתר שלך. בין אם את מתכוונת לרכוש שרת פיזי או שתבחרי לאחסן את המידע בשרתים וירטואליים או שיתופיים, חשוב שתהיה לך תשתית טובה לחיבור לאינטרנט מהיכן שתתפעלי את האתר בסופו של דבר. חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מבעלי אתרים ובפרט מכאלה המנהלים חנויות מסחר מקוון, מצביעות על חווית שימוש טובה, נטולת תקלות כמעט ועם מענה מהיר ומקצועי במקרים של בעיות שצצות. שווה לחפש מראש ספק איכותי.

קידום אורגני

בין אם תלכי על ITC או על כל ספק אינטרנט אחר, זכרי כי על מנת שהאתר שלך יצליח עלייך לדאוג לקדם אותו וקידום אורגני בגוגל הוא הדרך הטובה ביותר לעשות את זה. תוכלי לכתוב מאמרים בעצמך שתפרסמי באתר או לתת למישהו מקצועי המתמחה ב-SEO וקידום אורגני לעשות זאת בעבורך. זוהי הדרך הטובה ביותר לחשוף את האתר לכמה שיותר גולשים ומשתמשים חדשים.

אין ספק שמדובר בדבר מה המצריך השקעה במיוחד למי שלא בקיא בתחום, אך עם מעט עבודת חקר תוכלי להקים אתר איכותי במהירות ובקלות!

נגישות
גלילה לראש העמוד