כל מה שצריך לדעת על בחירת דיג'יי לחינה

הדייגי בחינה שלכם הוא אחד מנותני השירות החשובים, אם לא החשובים ביותר. בכדי שתוכלו לבחור דייגי בצורה נכונה, החלטנו לאגד את מיטב הטיפים של זוגות, וזאת בכדי שתוכלו לבצע בחירה ונכונה אשר תהפוך את הרחבה שלכם למקפיצה ואותנטית.

בחירת דייג'י לחתונה: כך תעשו זאת על הצד הטוב (והמקפיץ) ביותר

אירוע החינה מתקרב בצעדי ענק, וזה בדיוק הזמן לבחור את נותני השירות והספקים. קבעתם תאריך, הזמנתם שמלות לחינה מרוקאית אמיתית, שלחתם הזמנות לאורחים וכעת הגיע הרגע – לבחור את הדיג'יי אשר יקפיץ אתכם ואת האורחים שלכם באירוע. למעשה, הדייג'י הוא זה שאחראי על לא מעט אלמנטים של אווירה, כיף, הנאה וכמובן – הכנסת האורחים לאווירה. בשנים האחרונות יותר ויותר דייג'אים החלו להתמקצע דווקא בתחום של החינות, וזאת מתוך הבנה כי החינה היא מסיבה לכל דבר ועניין. משום כך, ניתן לראות בלא מעט חינות דייג'י אשר משלב בין מוזיקה מסורתית לבין מוזיקה עדכנית. אז כיצד בוחרים? להלן הפרטים:

קבלת המלצות

מאחר ותפקידו של הדייג'י הוא משמעותי, חשוב להשקיע זמן ומאמץ בבחירה של דייג'י אשר יתאים כמו כפפה לחינה. משום כך, קבלת המלצות דרך חברים אשר ערכו טקס חינה מהווה דרך מצוינת לבחירה, ואם נכחתם בעצמכם בחינה ונהניתם מהמוזיקה – אל תחששו לגשת לדייג'י ולבקש כרטיס ביקור, וזאת בכדי שתוכלו לתאם בהמשך פגישה אישית.

תיאום פגישה עם לפחות שלושה ספקים שונים

בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר בעבורכם, מומלץ לתאם פגישה עם לפחות שלושה או ארבעה תקליטנים. במהלך הפגישה בחנו היטב את רמת הקשב, הכימיה ביניכם וכן בחירת הכיוון של החינה מבחינת ההיבט המוזיקלי. בתום הפגישה ולאחר שנמצאה התאמה, הגיע הזמן לעבור לשלב הבא.

כל מה שצריך לדעת על- בחירת דיגי לחינה

התרשמות מהדייג'י באירוע

הדרך הטובה ביותר להגיע להחלטה סופית היא באמצעות הגעה לאחד מאירועי החינה שבו מופיע הדייג'י. באמצעות התרשמות בזמן אמת תוכלו לבחון לעומק כיצד הדייג'י מרגיש את הקהל, כמו גם יודע ליצור מעברים חלקים בין המוזיקה המסורתית לבין מוזיקה עדכנית ומקפיצה. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי מדובר באירוע מייצג בלבד ולכן האנרגיה שלו ורמת הקשב הם בדיוק מה שצריך לחפש, מעבר לתחושה באירוע עצמו.

פגישה שנייה ותיאום ציפיות

במסגרת הפגישה השנייה שלכם תוכלו לבחור ביחד איתו את הפלייליסט לאירוע, שילוב של מוזיקה מרוקאית מסורתית וכן שירים אהובים עליכם ועל בני המשפחה. דייג'י מקצועי ידע לבנות בעבורכם סט של מוזיקה בהתאמה אישית, בהתאם לאופי האירוע ולהרכב האורחים. להרכב האורחים משמעות עצומה, ולכן חשוב לעדכן את הדייג'י במספר הצעירים והמבוגרים אשר עתידים להגיע. בכך, תוכלו לייצר סינרגיה ותיאום ציפיות אשר יגרום לכך שהחינה שלכם תהיה מסיבה יוקרתית, ומהנה במיוחד.

כדאי לקרוא כך תהפכי את מסיבת הרווקות שלך לוויראלית ברשת

נגישות
גלילה לראש העמוד