השכרת רכב בארץ: מתי זה ישתלם לכן?

השכרת רכב בארץ, היא דבר נפוץ בייחוד כשזה נוגע לאירועים או טיולים. כשאתן מתכננות אירוע, יום כיף או טיול בטבע, סביר להניח שהאפשרות לשכור רכב תעלה לפחות פעם אחת. בכתבה הבאה, ריכזנו עבורכן סיבות להשכרת רכב כמו גם טיפים להשכרה משתלמת ונכונה. שנתחיל?

השכרת רכב בארץ

מתי משתלם לשכור רכב?

אירועים נשיים יש בשפע, ולכן במקרים רבים האפשרות לשכור רכב עשויה להיות משתלמת במיוחד, מאחר והיא מאפשרת לכן לשלם פחות או לחילופין לחסוך בזמן יקר. יש מגוון רחב של סוגי רכבים להשכרה כמו רכבי יוקרה, רכב משפחתי, מיני ואן, רכב עם 7 מקומות, רכב מסחרי ועוד. בכדי לדעת לאיזה רכב אתן זקוקות, חשוב להבין את הצורך שלכן ואת המטרה לשמה אתן צריכות את הרכב, רק לאחר מכן תוכלו לבחור בדגם האידיאלי ביותר בעבורכן. אז באילו מקרים השכרת הרכב משתלמת לכן?

מסיבת רווקות

מתכננות מסיבת רווקות לחברה הטובה ביותר? אתן וודאי יודעות כמה מורכבת ההפקה, מאחר ויש לתמרן בין וילות ולופטים, מפעילה למסיבה ואף לוודא שהתאריך שנבחר מתאים לכל המשתתפות. אחד האלמנטים היקרים ביותר בארגון מסיבת הרווקות, הוא מציאת הלוקיישן המושלם. יש לא מעט לופטים ווילות בערים המרכזיות, כשכל מתחם כזה גובה לא מעט כסף. היתרון במתחמים הללו הוא שהם בדרך כלל ממוקמים סמוך לתחבורה ציבורית (אוטובוס או רכבת). יחד עם זה, במושבים ובקיבוצים ברחבי הארץ תוכלו למצוא מתחמים נפלאים למסיבת הרווקות, ולעיתים גם במחירים זולים יותר. החיסרון הוא שהמיקום מרוחק מתחבורה ציבורית. במקרים אלו, כדאי ורצוי לשקול השכרת רכב בארץ, משום שכך, תוכלו לערוך את המסיבה במיקום ייחודי ומעניין מבלי לשלם על כך הון תועפות. למסיבה תגיעו עם הרכב השכור, ותוכלו להשיבו ביום למחרת.

טיול לנשים

אם אתן בדיוק מארגנות טיול או יום כיף לנשים, וודאי תשמחו לשמוע עד כמה השכרת רכב עשויה לסייע לכן. תחילה, היה ומדובר בטיול טבע, הרי שמוטב שתשכרו רכב 4*4, כך תוכלו לטייל בשטח ולראות נופים ייחודיים. כמו כן, כדי להימנע מנסיעה בתחבורה הציבורית ועל מנת לתרום לגיבוש הקבוצתי, הרי שהשכרת רכב מהווה פתרון נהדר בעבורכן. כך תוכלו להגיע לטיול יחדיו, לחסוך בזמן יקר (הנסיעות בתחבורה הציבורית גובות לא מעט זמן), וליהנות מטיול ייחודי ומגבש.

מה צריך לבדוק לפני ההשכרה?

כשאתן מגיעות לסוכנות במטרה לשכור רכב, יש כמה וכמה דברים שמוטב שתבדקו מבעוד מועד. תחילה, הגדירו לעצמכן תקציב והשתדלו לבחור בדגם שעומד בתקציב שלכן. תוכלו לבקש הצעות מחיר מכמה סוכנויות, לערוך השוואת מחירים ולבחור באפשרות הטובה ביותר בעבורכן. כמו כן, וודאו שהרכב מתאים לצרכים שלכן ולמטרות ההשכרה, כך תוכלו לקבל ממנו את המיטב.

עוד כדאי לקרוא היטב את חוזה ההשכרה, להבין את גובה ההשתתפות העצמית, ולהתייחס לכל סעיפי החוזה בעיון רב. נוסף לכך, בעת קבלת הרכב, בדקו אותו מבחינה חיצונית ופנימית וודאו שאין תקלות שנראות לעין (רצוי לצלם את הרכב מכמה זוויות ולשמור את התמונות למקרה חירום).

 

השכרת רכב בארץ יכולה להיות פתרון ללא מעט מקרים, לכן לפני שתיגשו לסוכנויות להשכרת רכבים, חשבו על דגמים שעשויים להיות אידיאליים בעבורכן וישרתו את המטרה שלכן, כך תוכלו להגיע לסוכנות כשאתן ממוקדות ויודעות בדיוק מה אתן צריכות.

נגישות
גלילה לראש העמוד