5 סיבות טובות לקנות שובר מתנה ליום הולדת

יום הולדת ללא ספק מהווה יום מיוחד, יום בו אנשים שאוהבים אותנו מברכים ואף מפנקים במתנה. עם זאת, לצד העובדה שממש נחמד לחגוג יום הולדת פעם בשנה, יש לזכור שלהיות בצד השני עשוי להיות מאתגר, ולו כי בכול פעם מחדש יש למצוא רעיון מה לרכוש, ועל כן אם אתן מחפשות פתרון קל ומבטיח הולכים על בטוח – שובר מתנה!

שובר מתנה ליום הולדת

יום הולדת נוח ושמח!

רכישת שוברי מתנה מהווה רכישה חכמה. גם אתן חשות כך אך מבקשות חיזוק? קבלו את חמשת הסיבות שיהפכו לכם את החיים הרבה יותר קלים וכל יום הולדת להרבה יותר שמח:

חיסכון!

כאשר יוצאים למרכז קניות על מנת לרכוש מתנה, יש לקחת בחשבון שתוציאו הרבה יותר מסך עלות המתנה, וזאת כי בין היתר יש לשכלל עלות של דלק, חניה, כוס הקפה שרכשתם במאפייה ואף את עלות שלושת הפריטים שבלי ששמתן לב (או תכננתן) הוספתן לעגלה. מכאן שאם אתן רוצות לחסוך, יש לרכוש באופן מקוון שובר מתנה – מבלי לצאת מהבית ומבלי להוציא יותר מהרצוי!

הפתעה כפולה!

לא מעט אנשים שואלים את האדם שחוגג יום הולדת מה הוא מבקש לקבל, ולו כי הם מבקשים ללכת על בטוח. אכן מדובר במחשבה נכונה, אך יחד עם זאת מאבדים את אפקט ההפתעה, ומי מכן שזוכרת כיצד ילד פותח מתנה (קורע את האריזה כמה שיותר מהר מתוך דחף פנימי לראות במה הוא זכה), מבינה שמתנה שאינה הפתעה פשוט פחות מהנה! אי לכך שובר יום הולדת כה מוצלח – הוא מציע הפתעה כפולה: פעם אחת קבלת השובר ופעם שנייה הבחירה עצמה!

בדיוק מה שרוצים!

אין זה משנה כמה אתן אמהות טובות או חברות קרובות, וזאת כי רק האדם עצמו יודע מה הוא מייחל לקבל כמתנה. מכאן ששובר מתנה אינו עוד סכום כסף שבסוף היום ייצא על שטויות או יישכח, אלא מדובר בסכום שמיועד עבור כל מה שרק ירצו מהקטגוריה המבטיחה. כך שתוכלו להיות בטוחות שהמתנה תהיה מושלמת, מדויקת, רצויה ומרגשת, וזאת כי אפשרתן לבעל השמחה לרכוש בדיוק מה שהוא רצה, גם אם הוא לא היה מודע לכך בהתחלה. אגב, אל תשכחו כמובן לצרף ברכה מהלב, ובייחוד כרטיס ברכה שהכנתן בעצמכן.

מפסיקים להמר!

מצד אחד אתן מעוניינות להעניק מתנה שישמחו בה אך מצד שני מבקשות להפתיע? נראה ששוב תיאלצו להמר –שהמתנה שבחרתן אכן תהיה רצויה. מה קורה כאשר היא אינה מוצלחת? הצד השני מעלה חיוך מאולץ, אומר תודה רבה, ותוך כדי חושב שרק נוספה לו משימה – לבצע החלפה. מבקשות להימנע ממצב שכזה? שובר מתנה! אז נכון ששובר מתנה מאלץ לצאת מהבית, אך הפעם באופן חיובי, מתוך מטרה מהנה לבחור מתנה, מבלי להחזיק שקית ביד ולקוות ששובר ההחלפה עדיין בתוקף.

מי לא אוהב לזכות בלוטו?

לכל אחד יש פנטזיה לזכות בלוטו – לקבל סכום כסף משמעותי ולעשות עמו ככול העולה על הדעת. אז נכון שקבלת שובר מתנה אינו זכייה בלוטו, אך משהו בתחושה זהה, וזאת כי גם אם מדובר רק ב100 ש"ח שניתן לבזבז בחנות שאוהבים, עדיין ניתן לחוש כמו ילד קטן בחנות ממתקים – ניתן לחוש שהכול אפשרי! מכאן שבחירה בשובר מתנה תמיד מנצחת – מעבירה תחושת התרגשות ויוצרת חוויה מיוחדת!

מתי יום ההולדת שלכן?

אז אם גם אתן עומדות בפני יום הולדת ואתן מבקשות לסגור את הפינה באופן מהיר, מדויק, חסכוני וקולע, אתן כבר יודעות את התשובה! מה נותר? להתחיל לרמוז לאנשים שעוד כמה חודשים גם לכן יש יום הולדת ושובר מתנה הוא בדיוק מה שאתן רוצות!

נגישות
גלילה לראש העמוד