הסוף לבלגן: פתרונות אחסון נעליים שאת חייבת בחדר

הנעליים מפוזרות בכל מקום? ובכן, במקום להפוך את החדר ולחפש את הזוג אותו את צריכה בכדי להשלים את הלוק, תוכלי באופן קל ופשוט לאחסן את אוסף הנעליים בצורה מסודרת ונגישה דרך פתרונות אחסון מתקדמים. מהם? להלן הפרטים.

פתרונות אחסון נעליים: דרך מצוינת לסדר ולארגן את אוסף הנעליים

כל אישה יודעת כי חלק בלתי נפרד מרכישה של זוג נעליים כולל גם אחסון. אולם, לא פעם נוצר מצב שבו כבר אין מקום וכל הנעליים מפוזרות בכל פינה, מה שמקשה על בניית הלוק המושלם ואף לעיתים מוביל לתסכול רב כתוצאה מאי מציאה של זוג אותו את מחפשת בקדחתנות. בטח נחשפת בשנים האחרונות ללא מעט תוכניות שמציגות פתרונות אחסון בעבור בגדים ונעליים, ומהן כמו גם ממומחים לסדר וארגון לקחנו את מיטב הרעיונות, אותם תוכלו ליישם בחדר שלך. מוכנה? בואי נתחיל!

ארונות נעליים

ארון נעליים מהווה פתרון אחסון מושלם בעבור כל חלל, כאשר ניתן להזמין את הארון בלחיצת כפתור ללא צורך ביציאה מהבית. ניתן להשיג ארונות נעליים באתר רהיטי דמיר במחירים נגישים לכל כיס, כאשר מדובר בחברה מובילה בתחומה אשר מציעה מגוון רחב של ארונות אותם ניתן להתאים לכל חלל. באמצעות אחסון בארון תוכלי לא רק לסדר את האוסף שלך אלא גם למקם את הנעליים באופן שבו ניתן למקם את הנעליים ע"פ קטגוריות: נעלי ספורט, נעלי עקב, נעלי סירה ועוד. מדובר בפתרון אידיאלי ומומלץ בעבור כל אישה עם אוסף נעליים מרשים, ולך במיוחד.

הסוף לבלגן פתרונות אחסון נעליים שאת חייבת בחדר

מתלה נעליים

פתרון אחסון קטן יחסית אך כזה שמתאים לחללים קטנים הוא מתלה נעליים אותו ניתן להתקין בקלות, ועליו למקם את הנעליים. שימי לב כי לא מדובר בפתרון אידיאלי בעבור אוסף גדול אלא הוא מתאים כפתרון אחסון נוסף בעבור זוגות נעליים שבהם משתמשים באופן קבוע, כמו נעלי ספורט או נעליים שטוחות. לרוב, מדובר במתלה שמגיע במידה אחת ועל כן מומלץ למדוד את החדר ולבחון מראש האם המתלה אכן מתאים לחדר, כך שההתאמה תהיה מושלמת.

מתלה נעליים מודולארי

מדובר בפתרון אחסון המשלב מדפים עשויים PVC אותם ניתן לכוון ולהתאים בהתאם למספר הזוגות. בממוצע ניתן להכניס כ 50-60 זוגות במקביל, ולכן מדובר בדרך נהדרת לאחסן את הנעליים באופן נגיש אך גם מותאם למספר הנעליים ואף לגובה של כל נעל, כך שניתן למקם בשורה אחת את נעלי הספורט וכן הלאה.

קופסאות שקופות

ניתן לאחסן את הנעליים בתוך קופסאות שקופות אותן ניתן לרכוש דרך חנויות המתמחות בתחום של אבזור הבית. מומלץ לבחור בקופסאות קטנות יחסית, ולמקם את הקופסאות מתחת למיטה או בתוך הארון. טיפ זהב: על כל קופסא רצוי להדביק מדבקה עם סוג הנעל, כל זאת מתוך מטרה לארגן בצורה יפה את הקופסאות ולשלוף במהירות את הזוג הרצוי, כמו גם להגן על הנעליים מפני אבק.

לסיכום, באמצעות פתרונות האחסון המצוינים והנגישים מבחינת המחיר אותם הצגנו לך במדריך תוכלי לארגן ולסדר את הנעליים בצורה מסודרת ונעימה לעין. טיפים נוספים וחשובים הם קודם כל לאחסן את הנעליים בחדר ולא במרתף לדוגמה, בשל העובדה כי נעליים רגישות מאוד לשינויים במזג האוויר. נוסף לכך, הקפידי לאוורר מדי פעם את הנעליים (במידה ואת מחליטה לאחסן אותם בארון או בקופסה) וכן לדחוס נייר או נייר טואלט אל תוך הנעל, מתוך מטרה לשמור על הצורה מקורית – בייחוד כאשר מדובר באחסון של מגפיים או נעלי עקב.

נגישות
גלילה לראש העמוד