יום הולדת של נסיכות – המדריך המלא

 

כמעט כל ילדה חולמת להיות נסיכה, ויום הולדתה זו הזדמנות מצוינת להעניק לה תחושה של נסיכה אמיתית. למרות שיש מגוון רחב של קונספטים לימי הולדת, הורים רבים בוחרים לארגן לבתם יום הולדת בקונספט נסיכות, ולו כדי להגשים את חלומן ולהיות נסיכה ליום אחד. כיצד תארגנו יום הולדת של נסיכות? ובכן – דאגנו לכם למדריך בנושא.

הכי חשוב – תפאורה מתאימה לקונספט!

אם נדמה לכם שזו משימה מורכבת לדאוג לתפאורה לאירוע, וודאי תשמחו לשמוע שמדובר במשימה די פשוטה. כל מה שתצטרכו זה מספר אלמנטים עם נוכחות, שיעניקו לחלל המסיבה את האווירה  הרצויה. אם האירוע מתקיים בחצר, תוכלו להציב על הדשא מתקן מתנפח דגם בית של נסיכה, כשמדובר באלמנט גדול ובעל נוכחות, שלא רק תורם לתפאורה אלא מהווה משחק נהדר בעבור הילדות. עוד תוכלו לעצב את הכיסאות באלמנטים מוזהבים, לדאוג לשולחן חטיפים מעוצב בוורוד ובפריטים נסיכותיים, לפזר מקבצים של בלוני הליום בכל החלל, לחלק לכל הילדות כתרים לראש (כשכמובן יש לדאוג לכתר בעיצוב שונה עבור ילדת יום ההולדת), והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

פה נעצור לציין שניתן להיעזר בנסיכות דיסני כדי להעניק לחלל אווירה מיוחדת. תוכלו להדפיס את דמויות הנסיכות, להכין מבעוד מועד מסגרת סלפי מתאימה ועוד.

טיפ: בקשו מכל הילדות להגיע למסיבה כשהן לבושות בשמלות בצבעי לבן וורוד. קוד הלבוש יכול להיות אלמנט שיוסיף לא מעט לאווירה במסיבה.

 

הפעלה ייחודית למשתתפות

חגיגת יום הולדת מושלמת היא כזו שמאפשרת למשתתפים ליהנות מפעילות מיוחדת ומדליקה. בשל העובדה שמדובר במסיבה שכולה עוסקת בנסיכות, חשוב להתאים את ההפעלה לקונספט.

הנה כמה רעיונות למשחקים:

  • זהי את הנסיכה – חלקו לכל משתתפת תמונות של נסיכות דיסני (הדפיסו מראש כדי שיספיק לכולן), וספרו 3 עובדות על הנסיכה המסתורית. על הבנות לנחש מיהי הנסיכה שעליה מדברים, כשעליהן להרים את התמונה של הנסיכה עצמה.
  • נסיכה ב10 דקות – חלקו את הבנות לשתי קבוצות. בקשו מכל קבוצה לבחור נציגה שתהיה הנסיכה. חלקו לבנות נייר טואלט, בריסטולים וכו', כשעל הבנות לדאוג לאאוטפיט של הנסיכה תוך 10 דקות בלבד: להכין לה שמלה מנייר טואלט, לדאוג לכתר מבריסטול, שרביט וכו'.
  • משחק הזיכרון – הדפיסו מבעוד מועד תמונות של נסיכות והדביקו על בריסטולים. לאחר מכן, הדפיסו תמונה מוכרת של סרט הדיסני בו הן השתתפו והדביקו על בריסטולים. שימו לב: חשוב שכל הבריסטולים יהיו באותו הצבע. פזרו את כל הבריסטולים על הרצפה כשהם הפוכים, ושחקו עם הבנות את משחק הזיכרון, כשיש להתאים בין הנסיכה לבין הסרט שלה.

 

אוכל וכיבוד במסיבה

עבור מסיבת נסיכות מומלץ לדאוג לשולחן מתוקים מעוצב בהתאם לקונספט, כשניתן לרכוש מגוון רחב של אלמנטים לקישוט השולחן, החל משרביטים, כוכבים זוהרים, כתרים ועוד.

בנוגע לאוכל, חשוב לברר אם ישנן ילדות שאלרגיות לרכיבים מסוימים (כמו גלוטן, לקטוז וכו'), כך תוכלו לדעת אילו מאכלים להכין לקראת המסיבה. תוכלו לדאוג לכריכים, טורטיות, פסטות וכו', כשמומלץ לדאוג לפלטת ירקות ולפלטת פירות. כמו כן, אל תשכחו להכין עוגה מתוקה ומעוצבת באופן נסיכותי במיוחד.

 

יום הולדת בקונספט נסיכות הוא בין ימי ההולדת הנפוצים ביותר. רכשו אלמנטים עבור התפאורה, דאגו למשחקים ולאוכל טעים – כך תוכלו לארגן לבתכם יום הולדת ייחודי ומרגש!

נגישות
גלילה לראש העמוד