ארון בגדים מושלם? מתברר שיש דבר כזה

ארון בגדים מושלם

ארון הבגדים שלך מהווה את אחד הרהיטים החשובים ביותר, וזאת בשל העובדה כי מדובר ברהיט המשמש גם לאחסון אבל גם בתור פריט דקורטיבי. אם את בדיוק מחפשת לבצע רכישה של ארון חדש, יש לנו הצעה לארון בגדים מושלם – ופונקציונאלי.

רכישת ארון בגדים: כך תוכלי לנצל את מידות החדר במקסימום

בשעה טובה החלטת להתחדש ולרכוש ארון בגדים חדש. לפנייך ניצבות לא מעט אפשרויות, וזאת בשל השפע העצום של ארונות אותם ניתן להזמין בהזמנה אישית או כארון מוכן. למעשה, חשוב להבין כי כאשר את רוכשת ארון שימת הדגש שלך בתהליך צריך להיות מבוסס על מספר  פרמטרים: עומק, רחוב וגובה הארון כמו גם סוג הארון. בנוסף, התאמה מדויקת של הארון למידות החדר היא קריטית מאחר וארון הוא פריט ריהוט גדול שתופס לא מעט מקום ולכן בחדרים קטנים קשה מאוד לבצע התאמה מבלי שהארון "ישתלט" על המבנה של החדר. על כן, הדרך הטובה ביותר לבצע רכישה המנצלת את מידות החדר במקסימום היא באמצעות רכישה של ארון הזזה. ארון הזזה הוא ארון פונקציונאלי אשר אינו תופס מקום והוא מאפשר לך ליצור מודולריות, כלומר – אפשרות לשנות את מידות הארון ע"פ הזמנה אישית כמו גם ליצור מקומות אחסון ייעודים. מעבר ליתרון של ניצול החלל, ניתן דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום להזמין ארון בעיצוב יוקרתי או סגנון כפרי, ועל כן ארון הזזה הוא פתרון מושלם, נוח ומעוצב אותו ניתן להתאים בעבור כל חדר.

מהם הדגשים החשובים בעת הזמנה של ארון?

בין אם החלטת לבצע הזמנה של ארון בהתאמה אישית או ארון מוכן, מאחר ומדובר ברכישה בעלת משקל מבחינת המחיר, רצוי לבחור בארון הזזה מעץ מלא או אלומיניום. מדובר בחומרי גלם איכותיים שמחזיקים מעמד שנים רבות כמו גם מעניקים מראה יפהפייה לכל חדר, גם אם החלטת למקם את הארון בחדר השינה או בחדר ייעודי. שימי לב כי ישנם מגוון רחב של חומרי גלם ועל כן בעת תהליך רכישה הקפידי לבחון לעומק את החומרים ממנו עשוי הארון בכדי להבטיח כי הוא יישמר למשך שנים – ובאותה רמת איכות. בנוסף, פרמטר חשוב נוסף הוא עומק הארון. רצוי לבחור בארון עם עומק של לפחות 60 ס"מ וזאת מאחר שהרוחב של קולב סטנדרטי הוא כ 60 ס"מ. אלמנט נוסף וחשוב הוא התלייה – עדיף לחלק את הארון ע"פ הפריטים שיש ברשותך, ועל כן בדקי כי ניתן לשנות את המדפים באופן מודולרי מתוך מטרה לאחסן את הבגדים כמו גם הנעלה בצורה נכונה, נגישה וברורה.

שימוש בארון הזזה לטובת הגדלת החדר

על מנת שתוכלי לנצל במקסימום את רכישת הארון, מומלץ להוסיף לארון מראה שמאפשרת ליצור מראה גדול יותר של חלל, כמו גם מאפשרת לך להתארגן בצורה מהירה. יש הרבה ביקוש והציע לדירות קטנות בישראל, ולכן היכולת שלך לנצל את הרכישה לטובת הגדלת החלל ויצירה של פתרון אחסון פונקציונאלי קיימת ויכולה להתבצע בקלות דרך ליווי מקצועי מצד חברה מובילה בתחומה המתמחה בתחום.

 

לסיכום, ארונות הזזה כפי שהכרנו השתנו ללא הכר וזאת בשל האפשרות לבצע הזמנה של פריט אחסון אידיאלי המשלב בין חומרי גלם משובחים ומעוצב בצורה שיקית ועל זמנית. הגדירי מראש את המקום בו תרצי להציב את הארון והתאימי אותו לצרכים שלך, כולל הגדרת צרכים. רק באמצעות הגדרת הצרכים טרם הרכישה תוכלי לוודא כי את מתכננת את הארון הטוב ביותר בעבורך.

נגישות
גלילה לראש העמוד