5  מוצרי איפור בהם כל מאפרת חייבת להשתמש

חלק בלתי נפרד מעבודתה של כל מאפרת הוא כמובן תיק האיפור אשר הוא כלי עבודה לכל דבר ועניין. בכדי שתוכלי לצייד את התיק שלך במוצרי האיפור הטובים ביותר, להלן סקירה של חמישה מוצרים שהם בגדר חובה.

מאפרת מקצועית? אלו 5 מוצרי האיפור בהם את חייבת להשתמש

עולם הביוטי והאיפור התפתח באופן משמעותי בעשור האחרון. הוכחה לכך ניתן לראות בעשרות השקות של מוצרים חדשים ממיטב המותגים, מה שמוביל אותך כמאפרת להתלבטות – האם אכן יש צורך באותו מוצר או שמא מדובר ברכישה מיותרת? תיק איפור מקצועי של מאפרת חייב להכיל חמישה מוצרי איפור בסיסים, אותם נסקור כעת:

מייקאפ

כמאפרת את יודעת כי הבסיס הטוב ביותר הוא כמובן המייקאפ, הבסיס. המייקאפ נחשב לאיפור חובה בעבור כל מאפרת מקצועית, וזאת בשל האיכות חסרת הפשרות וההתאמה המדויקת למרקם העור. את המייקאפ ניתן לרכוש בחנויות ובעלות כספית אטרקטיבית, ובכך לאבזר את המזוודה שלך במייקאפ איכותי אשר מתאים בעבור כל סוגי העור. הגוונים הרבים וכן העמידות הגבוהה מהווים חלק בלתי נפרד מאמנת השירות של החברה, ועל כן מדובר ברכישה אידאלית בעבור כל מאפרת מקצועית.

5 מוצרי איפור - בהם כל מאפרת מובילה חייבת להשתמש

מסקרה

מסקרה איכותית יכולה לסייע לא רק ביצירת מראה איפור בלתי נשכח, אלא גם איפור יום יומי אשר הוא חלק בלתי נפרד מחייה של כל אישה. בעשור האחרון החלו לפתח מסקרות ייחודיות כמו מסקרה מאריכה, מסקרה מדגישה ומסקרה אשר משלבת את שתי הפעולות במקביל. ללא מסקרה האיפור לא שלם, ולכן השקיעי ברכישה של מסקרה מצוינת אשר יוצרת מראה ריסים מרשים. בכדי להגדיל את האפקט, השתמשי במעגל ריסים אשר גם הוא מהווה חלק בלתי נפרד מהתוצאה הסופית לפני מריחת המסקרה.

קונסילר

בכדי להסתיר כהויות מתחת לעיניים ולהאיר את אזור הפנים עלייך להשתמש בקונסילר. מדובר באיפור בסיסי אשר מתבצע לאחר הנחת המייקאפ, ולכן האפקטיביות של הקונסילר היא מיידית ואף מחמיאה מאוד. מדובר בפריט קלאסי אשר זוכה לתהודה מחודשת בשל הגוונים אשר מתאימים לכל סוגי העור (גם לעור כהה במיוחד) ולכן מדובר בפריט בסיסי אשר חייב להיות בתיק האיפור שלך.

ברונזר

אבקת ברונזר מאפשרת לשזף את הלקוחה ולהעניק מראה בריא וחיוני. את הברונזר ניתן לרכוש במגוון צבעים, אולם הצבע המחמיא ביותר הוא ללא ספק צבע חום/זהב אשר מתאים בעבור מגוון סוגים של נשים. בחני את הגוונים על כך היד, לצורך מציאת הגוון הנכון אשר מתאים לתיק האיפור שלך.

סרום

בכדי להכין את העור לפני האיפור, עלייך למרוח סרום/פריימר. סרום איכותי אשר מכיל אחוזי לחות גבוהים מבטיח כי התוצאה הסופית תהיה יפה כמו גם עמידה, ולכן מדובר בפריט חובה.

נגישות
גלילה לראש העמוד