מתנות לבת מצווה: להפתיע, לרגש ולשמח!

מתנות לבת מצווה

עם הגעתה של הילדה לגיל 12, נהוג לחגוג לה את בת המצווה. בין אם מדובר בחגיגה שמתקיימת באולם, מסעדה או אפילו בבית – חשוב להעניק מתנה ייחודית, מקורית ומפתיעה במיוחד. זקוקות להשראה? ריכזנו בעבורכן כמה רעיונות למתנות יצירתיות ומיוחדות.

ארצות הברית מחכה לה

רבים מחפשים אחר מתנה מקורית, מיוחדת ומשמחת, כשהעדיפות היא להעניק חוויה עם ערך מוסף וזיכרונות שיישארו לעד. ובכן, תוכלו להעניק מתנה לבת המצווה של "הקיץ של החיים", שהרי מדובר בהרשמה למחנה קיץ שמתקיים מידי שנה בארצות הברית. אם זו נשמעת כמו מתנה מעניינית, וודאי תשמחו לשמוע שמלבד החוויה הבלתי נשכחת, הטיולים ביעדים האטרקטיביים וחוויית הלינה בחו"ל, השהות במחנה הקיץ מעניקה לילדה הזדמנות להכיר חברות חדשות, לפתח את המיומנויות החברתיות וכמובן גם ללמוד אנגלית באופן האידיאלי ביותר. אין ספק שזוהי מתנה שתשמח את כלת המצווה, ולו בשל העובדה שאתן עומדות להעניק לה חוויה שנשארת לכל החיים.

סדנה בתחום מרתק

בני נוער רבים כלל לא יודעים כיצד לנצל בחוכמה את הזמן הפנוי שלהם. אם תרצו לאפשר לילדת המצווה ניצול חווייתי של זמנה הפנוי, תוכלו לרכוש בעבורה כרטיסי כניסה לסדנה אחת או יותר, בתחומים שמעניינים אותה. בין הסדנאות המובילות ניתן למנות סדנאות יצירה, סדנאות אופנה וסטיילינג, סדנאות בישול, סדנת תפירה או סריגה, סדנה לפיתוח קול והרשימה עוד ארוכה ומגוונת. אגב, בחלק מן הסדנאות, ישנה אפשרות לבחור בסדנה בעלת מספר מפגשים, מה שמעצים את החוויה ומעניק לילדה ידע עשיר בתחום הנבחר.

יום כיף בקניון

אם תשאלו טינאייג'רית ממוצעת, היא וודאי תספר לכם שיום כיף בקניון (על חשבונכן כמובן) מהווה מתנה אידיאלית, ולו בשל העובדה שבמהלך היום הילדה תבחר את הפריטים האהובים עליה במיוחד, ותתחדש במלתחה חדשה ובאקססוריז חדשים ומיוחדים. אם בחרתן במתנה מסוג זה, מומלץ להגדיר תקציב מראש, ולשתף את הילדה בסכום הכספי שיש לרשותה, כך היא תוכל לבחור את הפריטים באופן מושכל.

מתנות לבת מצווה

תכשיט עם טאצ' אישי

בלא מעט מקומות תוכלו ליצור תכשיט בעיצוב אישי, כשמדובר בעיקר על סטודיו של מעצבת מקומית, אתרי אינטרנט ייעודיים או חנויות תכשיטים קטנות. תוכלו להעניק לילדת בת המצווה תכשיט ייחודי עם טאצ' אישי שלכן, מה שיהפוך את המתנה למרגשת ומיוחדת הרבה יותר.

בוק בת מצווה בעבודת יד

בעבר, היה נהוג לערוך לקראת בתה מצווה בוק צילומים מקצועי. תוכלו לשכור את שירותיו של צלם מקומי על מנת שיצלם את הילדה ויספק לכן תמונות מקצועיות. לאחר מכן, תוכלו לשבץ את התמונות הללו בתוך אלבום בעבודת יד, ואף ניתן להוסיף ברכות ואיחולים מבני המשפחה. את הברכות יש לאסוף מבעוד מועד, ולשלב אותן בתוך האלבום.

 

נוסף לכל המתנות שצוינו לעיל, תוכלו למצוא ברחבי הרשת עוד מגוון רחב של רעיונות ייחודיים ומקוריים. למרות שלא כולן נוהגות לחגוג את בת המצווה באירוע גדול ומרשים, עדיין נהוג להעניק מתנה מיוחדת ולא שגרתית לכלת השמחה. בחרו את המתנה האידיאלית ביותר בעבורכן, זו שתשמח, תרגש ותפתיע את הילדה. מזל טוב!

קראו גם את הכתבה שלנו בנושא: יום הולדת של נסיכות – המדריך המלא

נגישות
גלילה לראש העמוד