חיוך מושלם: טיפים לשמירה על שיניים בריאות

שמירה על שיניים בריאות וחיוך מושלם דורש הקניית הרגלים הכוללים בין היתר ביקור אצל השיננית, צחצוח שיניים קבוע ועוד. למרות שרבים חושבים כי מדובר במשימה מורכבת, אנחנו כאן במדריך המקוצר נציג את הטיפים הטובים ביותר לצורך חיוך מושלם – במינימום מאמץ.

שמירה על חיוך מושלם: חיוני לא רק למראה אסתטי אלא גם למניעת בעיות שיניים וחניכיים

בעיות בחניכיים מהוות ללא ספק סוג של "רוצח שקט" אשר מוביל בסופו של דבר לטיפולי שיניים מורכבים ויקרים. למעשה, החשיבות של שמירה על שיניים בריאות היא גבוהה כבר מגיל צעיר, בשל העובדה כי ככל שמקפידים לסגל הרגלים נכונים כך ניתן ליצור ולשמר מראה חניכיים ושיניים בריא ולבן. הדבר הראשון והחשוב ביותר בכל הקשור לשמירה על שיניים בריאות היא להתייעץ עם מרפאת שיניים מובילה ובעלת ניסיון. תוכלו להתייעץ עם המומחים של דנט קליניקס ובכך תוכל לא רק ללמוד לעומק על הנושא אלא גם להבין מהם ההרגלים הנכונים אותם נדרש ליישם באופן יומיומי, בהתאם למצב השיניים והחניכיים. מהם השלבים הנוספים? להלן הפרטים:

מתחילים מהבסיס: צחצוח נכון

האם חשבת פעם על הטכניקה של הצחצוח שלך? ובכן, סביר להניח שלא ואתה עושה את זה כמעט בעיניים עצומות. אבל, לא פעם פעולת הצחצוח מגבירה את הסיכוי להופעה של עששת, בעקבות צחצוח לא נכון או אגרסיבי מדי. שים לב כי הצחצוח צריך לבצע באופן עדין ככל האפשר באמצעות מברשת רכה. נדרש להחליף את המברשת אחת לשלושה חודשים, ולבחור במשחה אשר מתאימה למצב החניכיים. כך לדוגמה, אם אתה סובל מחניכיים רגישות, תוכל לבצע רכישה של משחה ייעודית המסייעת להפחתה של רובד הפלאק כמו גם מרגיעה את האזור. נוסף לכך, בחר במשחה ייעודיות להלבנה ביתית, ועל כן מומלץ לבצע חקר שוק מקיף ולבחור במשחת שיניים מומלצת ואיכותית.

חיוך מושלם טיפים לשמירה על שיניים בריאות-

ביקור קבוע אצל השיננית

אחת לחצי שנה נדרש להגיע לשיננית לצורך ניקוי יסודי של השיניים. במידה ואתה סובל מבעיה של עששת, מומלץ להיוועץ עם השיננית לגבי הגברת תדירות הביקור, לעיתים אחת לשלושה חודשים. ביקור קבוע יכול למנוע בעתיד טיפולי שיניים מורכבים, בשל המעקב התדיר אחר בריאות הפה ומצב החניכיים.

הרגלי תזונה

הימנעות ממזון מעובד כמו גם שתייה של משקאות ממותקים יכול בהחלט לסייע לך בתהליך, בשל העובדה כי תזונה מאוזנת הכוללת פירות, ירקות כמו גם דגנים מלאים בשילוב של שתיית מים מספקים לגוף מינרלים חשובים לצורך מניעת עששת.

תרופות סבתא להלבנה

ברחבי הרשת ניתן לאתר טיפים ועצות להבנה ביתית. מעבר לכך, מומלץ להיוועץ עם רופא השיניים לגבי הלבנה אותה ניתן לבצע באופן ביתי דרך ערכה שמקבלים לבית או אפשרות של ציפוי שיניים, הליך יקר אך אפקטיבי מבחינת יצירת מראה שיניים לבן ומרשים.

נגישות
גלילה לראש העמוד