רעיונות למשחקים למסיבת רווקות

מסיבת הרווקות מכילה לרוב את חברותיה של הכלה מכל שלבי חייה, כך שרוב הזמן, לא כל הבנות יכירו האחת את השנייה. בכדי לגבש בין כולן וליצור אווירה טובה ומהנה במסיבה אתן חייבות להפעיל את המשתתפות, ואיזו דרך טובה יותר בשביל זה מאשר משחקים? אספנו לכם מגוון רעיונות למשחקים למסיבת רווקות.

מסיבת רווקות

טריוויה על הכלה

אחד המשחקים המדליקים ששמים את הכלה במרכז העניינים בערב הרווקות, הוא טריוויה על הכלה. הכינו מראש רשימת שאלות הקשורות לחייה של הכלה, חלק מהשאלות יכולות להיות פשוטות וחלקן יותר מורכבות. במהלך המשחק אחת המארגנות שואלת את המשתתפות את השאלות שהוכנו מראש והמשתתפת שענתה על מירב השאלות זוכה במשחק. דרך נוספת לעשות זאת היא לכתוב את השאלות על כרטיסיות או דפי ממו ולהכניס את הדפים לתוך כובע או קופסא. כל אחת שולפת מתוך המאגר שאלה, אם אינה יודעת את התשובה – עליה לשתות צ'ייסר. אם אתן יודעות מראש את כמות המשתתפות, נסו לתכנן את זה כך שיהיו 3 שאלות לכל משתתפת, בכדי שהמשחק יהיה הוגן.

אילו שאלות ניתן לשאול?

מה הייתה עבודתה הראשונה של הכלה?

היכן הכלה שירתה בצבא?

איך קראו לנשיקה הראשונה שלה?

מה המתנה האחרונה שהחתן קנה לה?

מה החלום הלא ממומש שלה?

איך קראו לחבר הראשון שלה?

מהו היעד הראשון בחו"ל בו ביקרה?

מה הדבר הכי מביך שקרה לה?

 

שאלון חתן כלה

במשחק זה, יש להתארגן מראש על יד הכנת שאלות הקשורות לזוגיות של השניים או על חייהם הפרטיים. לאחר מכן היפגשו עם החתן, שאלו אותו את השאלות שהכנתן וכתבו את תשובותיו על דף. במהלך המשחק הכלה תצטרך לנחש מהן התשובות שבעלה לעתיד ענה, במידה ואין התאמה בין התשובות – הכלה צריכה לשתות צ'ייסר. ניתן לשאול שאלות פשוטות לצד שאלות נועזות, כל זה כמובן תלוי בכלה וברמת הפתיחות שלה. למיטיבי לכת, תוכלו לצלם את החתן עונה על השאלות הללו ולהקרין את התשובות על המסך במסיבה.

אילו שאלות ניתן לשאול?

מהי הסדרה האהובה עליה?

מהו הבושם האהוב עליה?

מה הדבר שהיא ממש רוצה לקנות אבל זה יקר לה?

מה היא לבשה בדייט הראשון שלכם?

מה המאכל האהוב עליה?

מהו השיר הראשון ששרתם ביחד?

מהו המקום הראשון שבו טיילתם?

מה צבע מברשת השיניים שלה?

מהי החולצה האהובה עליה ביותר?

 

חבילה עוברת

חבילה עוברת היא בין המשחקי העתיקים, עוד מימי יום ההולדת בגן, ועדיין המשחק הזה עושה את העבודה בכל פעם מחדש. אם משתתפות המסיבה אינן מכירות זו את זו בכלל, רצוי להתחיל עם משחק זה ולהפוך אותו למשחק היכרות, כלומר שכל השאלות והמשימות שתכיל החבילה יתרמו להיכרות בין כולן, כמו: ספרי על 5 תחביבים שלך והדגימי אחד מהם, ספרי על הנשיקה הראשונה שלך, קפצי על רגל אחת כמספר הפעמים שהיית בחו"ל (בכל קפיצה יש לצעוק את היעד בו היית) וכו'. אם הבנות מכירות האחת את השנייה, ניתן להפוך את המשחק לנועז ולשלב משימות מאתגרות ומדליקות, רק מוטב לוודא מראש שלבנות אין בעיה עם פתיחות מסוג זה.

רעיונות למשימות:

זייפי אורגזמה

העבירי את החבילה לבחורה היפה ביותר בחדר

מה מושך אותך אצל גברים?

מה הדבר הכי מיוחד שעשו בשבילך?

רקדי ריקודי בטן למשך 3 דקות

הדגימי על אחת הבנות משפטי פתיחה מוזרים שחווית

המציאי חמשיר של ברכה לכלה

ספרי על דבר מביך שקרה לך עם הכלה

 

פאזל כלה

משחק נהדר שמהווה גם מתנה עבור הכלה בתום המסיבה. בחרו את התמונה היפה ביותר של הזוג וגשו לבית דפוס בעירכם, שם תוכלו להדפיס את התמונה על דף קשיח בגודל A3. את התמונה המודפסת גזרו בצורת פאזל (העדיפות היא לכמה שיותר חלקים) ורכשו קאפה בגודל המתאים. את הפאזל יש להרכיב במהלך המסיבה ולאחר ההרכבה, הדביקו את חלקי הפאזל על הקאפה כך שבסופו של דבר נוצרת תמונה יפיפייה, אותה הכלה יכולה לתלות בביתה.

 

משחק החיקויים

במשחק מסוג זה, כל אחת צריכה להכין חיקוי של הכלה, כמובן שאין צורך להתכונן לזה מראש וניתן להגדיר זמן במהלך המסיבה בו הבנות יכינו את החיקוי. כל אחת בתורה מציגה את החיקוי הטוב ביותר שלה להתנהגות של הכלה, צורת הדיבור וכו'. בזמן שכל אחת מציגה את החיקוי שלה, יתר הבנות מצביעות כך שמי שקיבלה את מירב הקולות מנצחת במשחק.

 

סדנה

דרך נהדרת להפעיל את כל הבנות במסיבה היא להעביר סדנה מסוימת. זו יכולה להיות סדנה להכנת תכשיטים, סדנת יצירה או אפילו סדנת בישול.

אם אתן מעדיפות להעביר את הסדנה בעצמכן מבלי להיעזר באיש מקצוע, העדיפו את סדנאות היצירה, מאחר ותוכלו למצוא מגוון רעיונות, סרטונים והדרכות ברשת ולעבוד לפיהם. מה תוכלו ליצור? ובכן, תוכלו להכין יחדיו אלבום לכלה שזו מתנה שימושית ומרגשת במקביל לתמורה שהיא מעניקה לכן, מעבר לזה תוכלו להכין כרטיסי ברכה – אלה ישמשו את האורחים שהגיעו לחתונה ללא כרטיס ברכה שהוכן מראש. אם אתן בראש של להכין דברים שיהיו שימושיים לאירועים הנלווים לחתונה, תוכלו להכין לוכדי חלומות שיקשטו את מתחם החינה או שבת החתן, שלטים מדליקים לתלייה בשירותים וכו'.

 

 

מסיבת רווקות מוצלחת, היא כזו שתוכננה מראש עד לפרטים הקטנים. הכינו מראש 4-5 משחקים או פעילויות למסיבת הרווקות, קחו בחשבון שחלק מהבנות אולי יחששו להשתתף במשימות הנועזות, כך שמוטב לברר מראש דרך קבוצת הווצאפ המשותפת, מהי רמת הפתיחות שלהן. מעבר לזה, כדאי להכין מגוון פעילויות, כך יהיו לכן לו"ז איכותי לכל אורך המסיבה. מזל טוב!

 

 

 

נגישות
גלילה לראש העמוד