וילות למסיבות - Girls Party
Girls Party המקום שלכם לתכנון מסיבותשפע של מקומות למסיבות באיכות הגבוהה ביותרימי הולדת לכל הגילאים

וילות למסיבות

וילות מהוות מתחם אולטימטיבי למסיבות מסיבות שונות ומגוונות:
  1. מיקומן. רבות מהווילות נמצאות במקום מבודד ולכן אין כל מגבלה על חגיגה מתמשכת, לרבת השמעה ושמיעת מוזיקה גם בשעות, אשר במקומות יישוב חלקה מגבלה על השמעתה בקול רם.
  2. גודלן. וילות מאפשרות לפצל את הפעילות במסיבה כך שכל אחד ממשתתפיה יכול למצוא בה את הנישה הנוחה והמתאימה לו, לרבות בבריכת השחייה.
  3. וילה מאפשרת קיום מסיבה של מספר רב של משתתפים.
  4. בניגוד למתחם ציבורי, הווילה – בבעלות פרטית- מושכרת לצורך המסיבה כאשר האפשרויות מזה והמגבלות (מעטות, אם בכלל) מזה מוסכמות מול אדם אחד בלבד.
  5. פרטיות. אין שכנים לכן אינכם טורדים מנוחתו של איש.
  6. ניתן להכין מזון בזמן הרצוי והנוח למשתתפי המסיבה, בניגוד לבית מלון, שבו הכול כפופים לשעות הרשמיות של הארוחות.
  7. ניתן לשלב גם לינה, למי מכם שרוצים לשתות אלכוהול מבלי לסכן את עצמם או את הנוסעים במכונית שנהוגה על ידם ומבלי לחשוש מתפיסה על ידי המשטרה.
  8. למארגני מסיבות בווילה יש חופש פעולה בעיצובה ובקישוטה בתיאום מראש עם בעל הווילה.
  9. שעות גמישות לכניסה  אל הווילה ויציאה ממנה.
  10. איש לא יפתיע אתכם בשעה לא מקובלת כדי לנקות את החדר שלכם.


וילות למסיבות מהוות מתחם מועדף על רבים. מסיבות גיוס/שחרור, מסיבת רווקים/רווקות, וערב בילוי עם סיבה רשמית או בלעדיה – כל אירוע ניתן לחגוג בווילה גדולה, המאפשרת חופש תנועה בלתי מוגבל, בתוכה ומחוץ לה. בניגוד למלון, לדוגמה, שבו ניתן לאכול בחדר האוכל, בלובי או בחדר בלבד, בווילה ניתן לאכול בכל מקום (בתנאי ששומרים על הניקיון). הווילה מאפשרת בילוי באווירה חופשית ומשוחררת. איש מהמשתתפים לא חש אי נעימות בכל פעם שהוא מרים את הקול ולא חושש להפריע למנוחת השכנים- היות שהכנים, סביר להניח, אינם נחים שהרי כולם באו לווילה כדי לחגוג ולבלות בה.

רבים משכירים וילות למסיבות בכל רחבי הארץ בכלל ובאזור המרכז בפרט. מגוון הצעות, במקומות גיאוגרפיים שונים, בטווחי מחירים שונים, מאפשרת בחירת סוג הווילה ומיקומה על פי הצרכים והדרישות.  לפני שבאים לסגור את הפרטים הקטנים ניתן להתוודע אל הווילה מבעוד מועד באתר האינטרנט. אם וכאשר אתם מאתרים וילה שמתאימה לדרישות שלכם ויוצרים קשר עם בעליה, אתם יכולים לסגור את הפרטים מבעוד מועד ולהתפנות לארגון הפרטים השונים, מהותיים וטכניים, של המסיבה המתוכננת.


 
תפריט דף הבית